Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka Skladovací kontejnery

Skladovací kontejnery

Potřebujete uskladnit velké množství materiálu nebo zboží?

Skladové kontejnery vám zajistí dostatek úložného prostoru levně a rychle. Jsou mobilní, takže je vysokozdvižným vozíkem či jeřábem kdykoliv přesunete, kam právě potřebujete.

Bezpečnost

Ochrání svůj obsah před vrtochy počasí a krádeží současně. Střešní a stěnové prvky se šroubují zevnitř a 1křídlé dveře (lze instalovat do všech stěn), mají bezpečnostní zámek s cylindrickou vložkou proti odvrtání. 3bodové zamykání s rozpěrami nahoru, dolů a do stran. Skladový kontejner je odolný vůči násilnému vniknutí i demontáži. Dovnitř kontejneru nezatéká, takže je stabilně suchý. Výsledek? Vše, co je v něm uskladněno, je v bezpečí.

Odolnost

Veškeré ocelové části – zinkované profily a trapézové plechy jsou nerezové. Skladovací kontejnery jsou proto bezúdržbové a mají dlouhou životnost, z tohoto důvodu představují ideální skladovací řešení pro krátkodobé i dlouhodobé účely. Střecha s nosností 125 Kg/m2je plně pochozí. Podlahu tvoří rám z dřevěných hranolů, na nichž je umístěna kvalitní OSB deska s maximálním zatížením 500 Kg/m2.

Přizpůsobitelnost

Budete-li chtít, opatříme ocelový kontejner také barevným RAL nátěrem, případně venkovní stříkanou omítkou. V sortimentu také najdete speciální kontejnery na chemikálie, tekutiny a pneu. Včetně klimatizovaných modelů pro skladování na teplo citlivých materiálů…

2 způsoby dodání: v přepravní poloze (ekonomicky výhodnější) anebo ve složeném stavu.

Máte dotaz, zájem o skladové kontejnery? Navštivte hotove-kontejnery.cz nebo nás rovnou kontaktujte.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS