Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Montované garáže Montované plechové garáže

Montované plechové garáže

VĚDĚLI JSTE, ŽE ROČNĚ MONTUJEME A OSADÍME VÍCE NEŽ 450 GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ PO CELÉ ČR?

Plechové garáže jsou stále žádanějším řešením pro ty, kterým prozatím garáž u domu schází nebo plánují výměnu stávající a již nedostačující plechové garáže za novou. Důvodem rostoucí popularity plechových garáží jsou především výrazně nižší pořizovací náklady, než v případě zděného provedení a rychlost její výstavby respektive umístění. Garáž je připravena k užívání již během několika hodin. Cena plechové garáže se pohybuje v rozmezí okolo 15 až 150 000 korun.

Rovněž nabízí výhody v podobě většího užitného prostoru a téměř nulových nároků na údržbu. A také je na výběr mezi řadou provedení. Na výběr jsou garáže s plochou i sedlovou střechou, se sekčními nebo výklopnými vraty, klasické i dvojgaráže atd. Plechové garáže však neposkytují pouze vhodné stání pro auto, které je tak bezpečně uchráněno před zloději a počasím, ale mohou zároveň sloužit jako dílna či sklad. Každý tak může zvolit takovou garáž, která co nejpřesněji odpovídá jeho potřebám, možnostem a přáním.

Chcete levnou nebo kvalitní garáž ?

Nejšiřší nabídka garáží v ČR www.Hotove-Garaze.cz

Plechové garáže

Plechové garáže si u zákazníků získávají stále větší oblibu, a to zejména kvůli svým dvěma největším výhodám. První z nich je bezesporu nízká pořizovací cena, která se v základu pohybuje na částce pod 50 tisíc Kč. Náklady jsou tak minimálně o polovinu nižší, než je tomu u betonových nebo cihlových garáží, což z ní dělá finančně dostupnou alternativu, kterou si může dovolit v podstatě každý.

Druhým velkým plusem plechové garáže je rychlost její výstavby a mobilita, kterou ocení nejen soukromé osoby, ale i firmy, které potřebují dočasný sklad materiálu, nářadí, odpadu nebo pouze bezpečné stání pro auto. Kutilům skvěle poslouží jako přehledná a prostorná dílna. Možností využití je mnoho. Plechové garáže lze využívat do několika hodin od přivezení na místo určení. V případě nutnosti, se pak může jednoduše přemístit tam, kde je jí momentálně více potřeba nebo na vhodnější místo.

Provedení plechové garáže

Plechovou garáž můžete pořídit v různých provedeních, rozměrech, jak s plochou tak sedlovou střechou nebo sekčními či výklopnými vraty, včetně možnosti výběru barvy omítky. Případně i příslušenství v podobě personálních dveří, oken či okapů, takže se dá přizpůsobit na míru Vašim požadavkům.

Jak na výběr plechové garáže

Při výběru druhu plechové garáže, pak berte v úvahu umístění garáže a rozměry vozu. Zohledněte i potřebu bezproblémového průchodu kolem automobilu. Provedení střechy většinou závisí na estetickém cítění budoucího majitele, ale i vzhledu okolí. Ve výše položených oblastech, je všeobecně doporučována sedlová střecha. Hlavně z důvodu vyšší bezpečnosti např. při napadání nečekaně velkého množství sněhu na střechu garáže. A chcete-li si maximálně ulehčit parkování a manipulaci s vraty, jsou sekční dveře jasnou volbou

Výhody plechové garáže:

  • nižší náklady na pořízení oproti zděné garáži
  • rychlost výstavby
  • nespočet různých provedení
  • garantovaná pevná cena
  • kvalita provedení
  • mobilita

Montované garáže jsou nabízeny v mnoha designových i rozměrových provedeních. Je tak možné pořídit garáž se stáním pro jedno auto, nebo rovnou dvojgaráž. Vybrat mezi sedlovou nebo plochou střechou či sekčními a výklopnými vraty. Volba garáže, se tak odvíjí pouze podle Vašich potřeb, vkusu a možností, a to jak finančních tak prostorových. Velkým plusem těchto garáží jsou téměř nulové nároky na údržbu a dlouhá životnost.

Na Českém a slovenském trhu je celá řada prodejců a výrobců plechových garáží. Montované garáže prvotřídní kvality vyrábí například německá společnost Siebau, jejíž garážový systém je možno zakoupit u Naší společnosti Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS