Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Pergoly a zastřešení RD  Pergola - pergoly Hliníkové pergoly Alu

Hliníkové pergoly Alu

Jednoduchá elegance do každé zahrady

Klasické hliníkové pergoly české výroby se řadí k nejžádanějším v sortimentu. Modelová řada zahrnuje 20 standardních rozměrů, lze je však upravit i na míru.

Konstrukce v antracitové nebo bílé barvě (dodatečně v libovolném odstínu RAL) je ošetřená antikorozní úpravou, a tedy bezúdržbová. V základním provedení je krytina z komůrkového polykarbonátu s UV filtrem. Luxusní provedení se zesílenými profily potom zastřešuje tvrzené sklo, a lze pergolu dodatečně přestavět i na zimní zahradu.

Hliníková pergola může navazovat na dům nebo stát samostatně v zahradě. Montáže provádíme v rámci celé ČR. Pergoly mají dlouhou životnost a kromě využití pro posezení s přáteli a rodinou mohou sloužit i k zastřešení vchodu nebo jako náhrada za přístřešek pro auto…

V sortimentu dále najdete také hliníkové pergoly „stavebnice“ k montáži svépomocí.

Odolné a bezúdržbové materiály

  • Hliníkové pergoly jsou ošetřené kvalitní povrchovou úpravou, výborně odolávají korozi a nepříznivým klimatickým vlivům. Jsou téměř 100% bezúdržbové a mají desítky let dlouhou, v podstatě neomezenou životnost. Ušetří vám tedy čas i starosti spojené s údržbou. Snadno si drží stálý, dlouhotrvající poutavý vzhled.

Široké možnosti využití

  • Hliníková pergola, to není jen komfortní, příjemné místo k odpočinku a zábavě v příjemném prostředí zahrady… Ale také perfektní náhrada za chybějící přístřešek pro automobil. Stejně dobře poslouží i jako zastřešení vchodu do domu či balkonu.

Rychlá montáž a full-servis

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS