Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Pergoly a zastřešení RD Přístřešky a zastřešení ceník

Přístřešky a zastřešení ceník

CENÍK PERGOLY A ZASTŘEŠENÍ

Pergoly a zastřešení k RD ceník

Určitě je každého sen mít na zahradě pěknou pergolu, která by ho chránila před deštěm, žárem slunce, aj. Jenže plno lidí si řekne, že nemá na takové pořízení pergoly čas ani peníze. S časem je to vyřešené hned, použijte na naše služby a čas Vám zbude na cokoliv jiného. Zbývá tedy finanční stránka, kterou lze také jistě vyřešit. Kontaktujte nás a my Vám cenu spočítáme na základě zvoleného materiálu, rozměrů, aj. Pergola je opravdu krásným prvkem zahrady, proto by se na ní šetřit nemělo. I v základním provedení a hliníkovém materiálu může vypadat pěkně a Vy tak Vaši zahradu obohatíte o tento módní doplněk. Cena se pohybuje řádově v desítkách tisíc korun, z čehož opravdu pěkná pergola se dá pořídit třeba už od 20 000 Kč. Sníte také o tom, že Vaše pergola bude součástí Vaší zahrady i součástí Vaší?

NAŠE NABÍDKA PERGOL A ZASTŘEŠENÍ
Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady

Pergola, kterou máte tedy na zahradě Vám zajistí pohodlí, které je na zahradě potřeba. Skláníte se u práce, narovnáváte záda, hrbíte se, stále pracují svaly, které se potřebují na chvíli zastavit a mít odpočinek. Tato pergola, která bude v blízkosti Vašich záhonů květin nebo jahod či květin, aj. se Vám bude zcela jistě hodit. Splníme relaxační účely, Vy zde naberete nový dech a večer můžete pozvat do Vaší pergoly i přátelé, kteří uvítají Vaši společnost. Společně můžete probrat Váš současný stav zahrádky, co jste vše zvládli a s čím případně potřebujete pomoct.

Soused se Vás také může zeptat, kde jste takovou pergolu pořídili a Vy mu můžete dát na nás kontakt nebo pokud si myslíte, že podle našeho vzoru zvládnete se sousedem pergolu vybudovat sami, pusťte se do toho. Přejeme Vám příjemnou zábavu, jsme odborníci, kteří s tím mají spoustu dobrých zkušeností a nebudete si vědět rady, kontaktujte nás. Kdybyste se rozhodli, že síly nestačí, vybudujeme Vám pergolu my. Mezi další populární stavby tohoto typu jsou zastřešení v podobě verandy či zimní zahrady. Cena se zde odvíjí jako u pergoly, záleží jaký typ materiálu je zvolen, jaké rozměry, základní či nadstandardní provedení, barva, aj.

SHLÉDNĚTE NAŠE REALIZACE GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ
MONTOVANÉ GARÁŽE MONTOVANÉ GARÁŽE MONTOVANÉ GARÁŽE

Kontakty:

Morava Morava Morava Morava
Ing. Leoš Kašpar Ing. Leoš Kašpar Ing. Leoš Kašpar Ing. Leoš Kašpar
tel.:775 624 469 tel.:775 624 469 tel.:775 624 469 tel.:775 624 469
kaspar@hotovedomy.cz kaspar@hotovedomy.cz kaspar@hotovedomy.cz kaspar@hotovedomy.cz
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS