Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Mobilní domy  Modulární domy Mobilheim

Mobilheim

Mobilheim. Bydlení, pro které se rozhoduje stále více Čechů…

Proč?

Zejména z důvodu, že náklady na stavbu jsou až o 60 % nižší než u zděného rodinného domu. Mobilheimy totiž využívají takzvaný stavebnicový systém – celou stavbu tvoří jen několik na sebe napojených betonových modulů. Osazených pouze na základový pás.

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

To znamená, že se zpravidla obejdete bez stavebního povolení, jen s ohlášením stavby, a zároveň není nutná většina náročných stavebních prací. Výsledkem je, že se můžete nastěhovat do nového během pár dní, ale i 24 hodin.

Hotový dům zároveň kdykoliv přesunete kamkoliv jinam. Nebo přidáním dalšího modulu rozšíříte jeho obytnou plochu o nový pokoj. Případně provedete jiné dispoziční a pohledové úpravy. Mobilheim tedy může růst a vyvíjet se spolu s vašimi nároky a potřebami.

Katalog mobilních domů ke stažení ZDE

Od zděné výstavby je navíc k nerozeznání a zajistí vám i stejný komfort a úroveň bydlení. Kromě standardní ploché střechy, může mít také střechu sedlovou nebo valbovou. Venkovní fasádu v odstínu podle vašeho výběru. Totéž platí pro okna a dveře, které se dají rovněž rozmístit podle vašeho přání – zadání projektu.

Mobilní dům jde rovněž jednoduše zateplit, takže bude i energeticky úsporný, vhodný k trvalému obývání.
Mobilheimy z betonových modulů tedy ve zkratce šetří váš čas, peníze a dávají vám nové možnosti. A stejně jako se hodí pro stavbu rodinného domu, se modulové stavby hodí i k realizaci různých provozoven.

V sortimentu najdete hotové domy a stavby k okamžitému odběru, ale také betonové moduly k dokončení.

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

Chcete mobilheim – rychlé, moderní a levné bydlení? Kontaktujte nás.

Mobilní domy celoroční, mají rovněž výhodu v tom, že jsou snadno rozšířitelné. Potřebujete přistavět dětský pokojíček nebo rozšířit prostor obývacího pokoje? Stačí zakoupit další modul a nová místnost je na světě. Stejně tak, jak možné jednotlivé buňky kdykoliv demontovat a přemístit. Díky tomu, že mobilní domy nejsou umístěny na základovou desku, ale pouze na piloty, se také často obejdete bez stavebního povolení. Vystačíte si pouze s ohláškou.

Pokud se rozhodnete pro stavbu mobilheimu, stačí pouze vybrat pro Vás vhodnou stavební firmu, která vezme realizaci do svých rukou. Dbejte však na to, aby se jednalo o zkušené profesionály s dostatkem referencí. Jedině tak si můžete být jisti, že za své peníze dostanete to, co požadujete – kvalitní mobilní dům. Mezi takovéto profesionály patří i společnost Hotové Domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Modulární domy realizuje hned několik společnosti, takže si každý může zvolit tu, jejíž nabídka mu nejvíce vyhovuje. Přesto věnujte výběru firmy, které stavbu modulárního domu svěříte dostatek času. Vyplatí se vám to. Neorientujte se pouze podle ceny, ale především referencí a dbejte na to, aby se jednalo o pravé profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Ušetříte si tak spoustu času a komplikací. K těmto odborníkům patří například společnost Hotové domy s.r.o., která nabízí jak modulární domy, tak širokou škálu dalších produktů a služeb – www.hotovedomy.cz

  • Předem připravený základ pro osazení mobilních modulů
  • Osazení betonových prefabrikovaných modulů probíhá prostřednictvím stavebního jeřábu

Po osazení betonových modulů Rekers probíhá osazení oken a dveří do předem připravených otvorů. Jednotlivé moduly lze dodatečně zateplit. Po zateplení samozřejmě následuje i natažení finální vrstvy venkovní omítky, barva na přání zákazníka.

  • Po osazení dodatečné zateplení modulů 10cm polystyren
  • Ukázka využití prefabrikovaných modulů

Výhody mobilních domů všeobecně:

  • nepotřebujete stavební povolení
  • rychlá a snadná výstavba
  • přemístitelnost

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS