Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Přístřešky na auto Levné hliníkové přístřešky

Levné hliníkové přístřešky

Stylové. Odolné. Sestavitelné svépomocí. Dostupné pro každého.

Přesně takové jsou levné hliníkové přístřešky na auto Victoria a Arcadia. Které zajistí vašemu autu kvalitní kryté stání a ochrání jej před nástrahami počasí, jemuž jsou vystaveny automobily při parkování pod širým nebem.

Kvalita, jistota bezpečí pro váš vůz

Jako krytina slouží moderní polykarbonátové panely s UV filtrem. Vydrží i extrémní krupobití a několikacentimetrový nános sněhu – jsou prakticky nerozbitné. Zároveň poskytují 100% ochranu před škodlivým UV zářením a zabraňují vysokým teplotám v interiéru auta. I při dlouhodobém parkování pod přístřeškem za horkého počasí bude uvnitř stabilní a příjemné klima. Které jistě oceníte nejen vy, ale i ostatní pasažéři.

Hliníková konstrukce má šedou povrchovou úpravu, která zaujme a zároveň chrání před korozí. Výsledkem je dlouhotrvající atraktivní vzhled a životnost přístřešku i více než 25 let. Vše bez toho, aniž byste se zabývali údržbou.

Snadná a rychlá montáž

Oba carporty jsou určeny k montáži svépomocí. Ve dvojici ji bez předchozích zkušeností dokončíte rychle a snadno. Bez základové desky nebo speciálního nářadí. Střešní panely se systémem Click N Lock stačí ve stoje nasunout do rámu, nemusíte lézt na střechu. Kotvící sada… je součástí balení. Kompletní popis sestavení najdete pod textem v záložce „Montáž“.

Přístřešek na auto Victoria Palram

Přístřešek na auto Arcadia

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty. A nezapomeňte si prohlédnout ani ostatní typy přístřešků

Chcete bezpečné parkování pro vaše auto, rychle a levně? Objednejte si hliníkový přístřešek na auto Victoria nebo Arcadia s 10letou zárukou.

Přehled modelů

Přístřešek na auto ARCADIA 5000 – jen za 41 158 Kč

  • nosnost: nadstandardních 150 Kg/m2
  • rozměry: Délka: 502 cm, Šířka: 362 cm, Výška: 242 cm

Přístřešek na auto VITORIA 5000 – jen za 36 842 Kč

  • nosnost: 100 Kg/m2
  • rozměry: Délka: 499 cm, Šířka: 290 cm, Výška: 240 cm
  • Objednejte si levný hliníkový přístřešek na auto, zajistěte mu kryté parkování, které jej ochrání před rozmary počasí, korozí a tím prodlouží jeho životnost. Navíc vám ušetří peníze.

NABÍDKA PŘÍSTŘEŠKŮ

DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY
  • návod na montáž přístřešek Victoria ke stažení ZDE
  • návod na montáž přístřešek Arcadia ke stažení ZDE

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS