Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Přístřešky na auto Garážové stání

Garážové stání

Garážové stání – moderní způsob parkování auta

Jen málokdo se obejde bez vlastního osobního automobilu. Zvláště pak majitelé rodinných domků oceňují nenahraditelné služby svého vozidla, které mají u svého domu stále připravené k dopravě rodiny do zaměstnání, dětí do školy nebo do zájmových kroužků, za nákupy… Pokud má někdo ještě k autu přívěsný vozík, neustále se potýká s problémem,kde přívěs uložit.

Pro takové případy je nejvýhodnějším řešením zbudování garážového stání, které lze na rozdíl od garáže situovat v podstatě kamkoliv.

Pokud se rozhodnete pro garážové stání v podobě přístavby k domu, pak budete maximálně spokojeni, protože že v případě nepříznivého počasí přijedete domů, zaparkujete přímo u domu a takzvaně suchou nohou dostanete do svého příbytku sebe, děti i náklad z auta.

Samozřejmostí je zpevnění plochy tohoto stání, aby výsledný efekt a jeho praktické využívání bylo co nejlepší.

V dnešní době je na trhu celá řada materiálů vhodných ke zpevňování ploch. Vyberete si podle svého vkusu od zámkových dlažeb až po nejrůznější dlažební tvarovky. Jste-li zruční, zvládnete pokládku dlažeb sami, nebo se obraťte na nás a my vám garážovou plochu upravíme rychle a odborně.

Zastřešení garážového stání jsou různých druhů.

Nejčastěji se jedná o dřevěné a hliníkové přístřešky s polykarbonátovou krytinou, v takové podobě, aby krásně splynuly s vaším domem a celým okolím.

Kdo by přeci jen raději garáž, ale bez zdlouhavé výstavby, má rovněž velké možnosti. Na českém trhu je řada firem, včetně té naší, které vám dodají montované garážové stání. Od dřevěných, přes betonové až po lehké plechové konstrukce.

Tato montovaná garážová stání si lze objednat dle velikostí a rozměrů, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Více podrobností najdete na:

Potřebujete rychle a za výhodnou cenu garážové stání pro vaše auto, přívěs…? Kontaktujte nás.

Moderní vzhled

  • Přístřešky na auto mají originální design ladící s každou architekturou a okolním prostředím. Zároveň se jedná o vhodnou náhradu za chybějící pergolu…

Nulová údržba a dlouhá životnost

  • Hliníkové a ocelové přístřešky na auto jsou navíc téměř 100% bezúdržbové a mají i více než čtvrt století dlouhou životnost. Nemusíte tedy ztrácet čas ani investovat peníze do údržby, přitom máte jistotu, že poskytnou automobilu ochranu na dlouhá léta. A uchovají si dlouhotrvající atraktivní vzhled.

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS