Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Plechové garáže polské Plechová garáž v pozinkovém provedení

Plechová garáž v pozinkovém provedení

Levná garáž pro auto i materiál

Levná plechová garáž v základním zinkovém provedení je z 90% vyráběna v Polsku. Plechové garáže jsou montované z plechových dílců, většinou ploché střechy a dvoukřídlých dveří.

V České i Slovenské republice najdeme řadu prodejců i výrobců garáží. Někdy se firma prezentuje jako výrobce, ale výroba se v ČR nenachází. Zákazník se tak snadno může stát obětí neseriózního prodejce / překupníka a může snadno přijít o značnou část svých finančních prostředků.

Snažili jsme se pro Vás zpracovat několik důležitých bodů, které Vám mohou usnadnit výběr vhodného dodavatele garáže či přístřešku na auto.

Zde je několik rad, co si o prodejci garáží předem zjistit:

  • v jakém prostředí a zázemí dodavatel sídlí?
  • pokud se jedná o polského výrobce, jaké má zázemí?
  • jaký bude způsob dodání, kdo Vám výrobek namontuje?
  • kdo a zda vůbec Vám zajistí záruční případně pozáruční servis?
  • pokud je výrobek vyroben mimo ČR, má potřebná povolení a atest?
  • jak dlouho firma existuje a jaké máte záruky, že prodejce bude fungovat i za 5 let?
  • je společnosti pojištěna proti případné škodě?

Stručný popis levných pozinkovaných garáží

Pozinkované plechové garáže představují nejlevnější způsob garážování automobilu i skladování materiálu. Mají montovanou konstrukci z lehkých a odolných „L“ profilů o síle 55m s kvalitní antikorozní úpravou. Jsou proto bezúdržbové, ale také mobilní, bezúdržbové a standardně nevyžadují stavební povolení.

Protože k osazení není nezbytně nutná základová deska, postačí ztracené bednění nebo betonové patky (viz záložka příprava pod textem). Celou montáž na objednavatelem předem připravený podklad provádí zkušení čeští montážníci, ručně, bez použití těžké techniky. Montované zinkované garáže jsou proto vhodným řešením i do hůře přístupných míst, jejich sestavení je otázkou 1 dne (běžně 4–8 hodin).

Plechovou garáž zároveň kdykoliv demontujete a přesunete. ¨

V sortimentu najdete montované plechové garáže pro jedno auto i dvojgaráže. Podnikatelé a obce potom jistě ocení možnost využití k výstavbě řadových garáží s desítkami stání během velmi krátké doby – Výsledek? V závislosti na rozsahu oproti zděné výstavbě ušetříte desetitisíce, statisíce až miliony korun.

K dispozici je 36 rozměrů, provedení se sedlovou i plochou střechou, kterou lze dodatečně zesílit. Jsou možné i další, individuální rozměrové a konstrukční úpravy. Zhotovení otvorů pro osazení oken a dveří, případně opatření plechů barevným nátěrem RAL… Součástí každého modelu jsou také výklopná nebo dvoukřídlá vrata s manuálním otevíráním.

Kompletní sortiment levných plechových garáží

Chcete bezpečné a levné kryté parkování pro auto nebo rychlý sklad? Kontaktujte nás a objednejte si plechovou zinkovanou garáž.

Použití a popis plechové pozinkované garáže

Plechová pozinkovaná garáž je vhodná jako rychlé a nejlevnější řešení pro parkování vozidla. Kromě toho může plechová garáž sloužit pro uskladnění stavebního materiálu, zahradních potřeb a to vše bez stavebního povolení. Předností toho výrobku je povrchová úprava odolná povětrnostním podmínkám.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS