Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky Hliníkové přístřešky

Hliníkové přístřešky

DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY

Designové hliníkové carporty One Trade

Designové hliníkové přístřešky zajistí vašemu autu střechu nad „hlavou“. Ochrání ho před nepřízní počasí i korozí. Originální design z nich zároveň udělá atraktivní dominantu zahrady či parkoviště před sídlem vaší společnosti.

Bohatý výběr modelů a snadná přizpůsobitelnost

Samonosné hliníkové přístřešky na auto dodáváme v 6 sériových řadách s plochou, šikmou nebo obloukovou střechou, abyste si jednoduše vybrali přesně takový model, který ladí nejen s vaším autem, ale také architekturou domu a okolí celkově… K dispozici jsou zesílená i standardní provedení přístřešků pro 1–3 automobily. Včetně mini modelu pro parkování motorky nebo skútru.

Jednomístné kryté stání lze navíc s pomocí speciálních prvků spojit do různě uspořádaných sestav, čímž rychle a snadno vytvoříte řadové stání s několika parkovacími místy.

Následně si podle svých představ vyberete odstín hliníku a střešního polykarbonátu, případně střešního rámu.

Maximální odolnost a ochrana auta

Designové hliníkové přístřešky na auto mají prvotřídní antikorozní úpravu a precizně navrženou konstrukci, což znamená, že jsou 100 % bezúdržbové, mají dlouhou životnost a ustojí i extrémní nápor větru o síle vichřice, ale i orkánu. Prakticky nerozbitná polykarbonátová střešní krytina s vysokou propustností světla a redukuje 100 % škodlivého UV záření – je stálobarevná -, ale především chrání auto před korozí, blednutím laku, poničením karoserie vlivem krupobití a zabraňuje přehřátí interiéru vozu při dlouhodobém parkování pod přístřeškem.

Garance kvality

Jediné přístřešky s prestižní certifikací TUV a současně i 10letou zárukou. Chcete vlastní designový hliníkový přístřešek pro parkování svého auta? Vyberte si z nabídky níže a kontaktujte nás s objednávkou.

Video Hurikán v Japonsku o síle přes 190 km/hod., přístřešek vydržel tyto extrémní podmínky bez jakéhokoliv poškození!

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Nabídka garážových stání je velmi široká. Přístřešek tak může být zhotoven z materiálů, jako je dřevo, ocel nebo hliník. Mezi nejpopulárnější pak patří dřevěné garážové stání. Od použitého materiálu, vzhledu a velikosti stání, které může být uzpůsobeno pro jedno, ale také více aut, se následně odvíjí jeho cena.

Kvalitní přístřešek na auto, tak můžete pořídit již cca. za cenu 30 000 Kč-70 000 Kč. K dostání jsou samozřejmě i levnější varianty. Nižší ceně však velmi často odpovídá i kvalita stání a zvýšené nároky na údržbu, která vyžaduje nemalé investice. Pokud však přistoupíte k volbě dražšího řešení od osvědčeného výrobce, budete těchto starostí ušetřeni a získáte přístřešek, který vyžaduje téměř nulovou údržbu.

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS