Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Aktuality I hotový dům vyžaduje spoustu práce

I hotový dům vyžaduje spoustu práce

 15. 12. 2017, 07:48

foto

Možná jste právě dostavěli dům a velice se zaradovali, že máte všechno hotovo. Jenže to je velký omyl. I když hrubá stavba je již kompletní, zdaleka to neznamená, že si od této chvíle budete jenom užívat. Ať už se vám to líbí nebo nikoli, faktem je, že máte před sebou ještě spoustu práce. Musíte upravit okolí domu, a to samozřejmě nějakou dobu potrvá a vyžádá si hodně energie.

Stříška ochrání vchodové dveře

Na úvod zmíníme jeden zdánlivý detail, a sice krytí vstupní části. Možná vám připadá zbytečné se takovou zdánlivou drobností zabývat, ale je to velmi důležité. Určitě chcete, aby vám vstupní dveře vydržely co nejdéle. Právě proto je tedy potřeba si vstup dobře zakrýt. Poslouží vám k tomu vchodová stříška. Jde o jednoduchou konstrukci, pokrytou nejrůznějším druhem krytiny. Díky ní ale budou vchodové dveře chráněny před deštěm a sněhem. Tím pádem se jejich životnost výrazně prodlouží.

Garáž může být samostatná

Dalším bodem, který zhodnotí váš dům a jeho okolí je garáž. Některé projekty počítají s garáží už rovnou jako se součástí domu, v mnoha případech ale tuto otázku neřeší. Je na vás, co je pro vás lepší. Mnoho lidí nechce, aby garáž zbytečně ubírala obytný prostor domu. Také příliš nevyhovuje, aby způsobovala tepelné ztráty. Proto například externí betonová garáž se jeví jako mnohem efektivnější řešení. Můžete ji umístit kamkoli budete potřebovat, není to problém.

Získáváte další prostor

Za další se možná vyplatí i přístřešek na auto. Může stát samostatně, ale klidně také navazovat na dům jako takový. Tím pádem výrazně zvětšuje prostor, který je kolem domu. Získáváte tak nejenom potenciální parking pro auto, ale zároveň i další prostor k velmi rozmanitému využití podle vlastních představ. Klidně tam můžete situovat zahradní posezení. Jedná se vlastně o prodlouženou, další část domu, která by ale samozřejmě měla tvořit jednotný architektonický celek.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS