Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Aktuality Hliníkové přístřešky One Trade ® Akční nabídka

Hliníkové přístřešky One Trade ® Akční nabídka

 28. 08. 2013, 20:23

foto

Slevy jsou všude kolem. A nevyhnuly se jim ani designové hliníkové přístřešky One Trade ®. Proto neotálejte a využijte příležitost získat kterýkoliv z vybraných modelů se slevou rovných 17%.

Chcete vysokou kvalitu za nízkou cenu? Pak je pro vás jasnou volbou bestseller roku 2013 – Model ze série KC s dvěma sloupky a rozměry 5,1×2,7m. Který může být váš už za zvýhodněných 62 733 Kč.

Pokud však hledáte takový přístřešek, z kterého doslova čiší luxus a originalita, máme pro vás skvělou nabídku – designový carport s plochou střechou z nejvyšší modelové řady My Lish. Který má kromě samotného moderního designu i další velké výhody. Jsou jimi rozměry 5,8×3m, jež poskytují dostatek prostoru pro pohodlné parkování a pohyb okolo vozu, a také tři sloupky a netradičně řešená střešní plocha. Je tak zaručena maximální odolnost a zvýšená nosnost střechy až na 90Kg/m2. Podzimní akční nabídka se vztahuje i na další populární modely přístřešků One Trade ®, takže si snadno vybere opravdu každý.

www.alu-pristresky.cz – stránky japonské výrobce zastřešení

Se slevou nebo bez ní, vždy ušetříte. Pokud se totiž rozhodnete využít příležitost a koupit kterýkoliv z hliníkových přístřešků One Trade ®, ušetříte desetitisíce a statisíce korun, které by vás stála stavba zděné garáže. Navíc se obejdete bez stavebního povolení a ušetříte si několik týdnů až měsíců času. Přístřešek je připraven chránit váš vůz před nepřízní počasí téměř okamžitě.

Také se už nikdy nebudete muset

zdržovat zdlouhavou údržbou, opravami, aplikací ochranných nátěrů a všeho, co vás stojí nejen peníze, ale i čas a úsilí. Konstrukce z prvotřídního eloxovaného hliníku a deska z nerozbitného, pevného a lehkého polykarbonátu, jsou bezúdržbové. A mají dlouhou-téměř neomezenou životnost.

Chcete také využívat všech výhod, které hliníkové přístřešky One Trade ® přináší a přitom ušetřit desítky tisíc korun? Neváhejte, chopte se šance a vyberte si také jeden.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS