Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Garáže přístřešky zastřešení Dřevěné garáže

Dřevěné garáže

Potřebujete garáž, která by plnila současně více účelů? Naše dřevěná garáž Vám splní Vaše očekávání. Tyto tzv. přístřešky vyráběné z kvalitního dřeva, jsou skutečnou novinkou a módním hitem, který se k nám velice rychle rozšířil a našel velké uplatnění. Potřebujete přístřešek, který vydrží dlouhá léta, zároveň bude velice dekorativním prvkem pro Vaši zahradu? Neváhejte a vybírejte z naší nabídky.

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY PRODUKTŮ A SLUŽEB

Kompletní nabídka Kompletní nabídka Kompletní nabídka Kompletní nabídka
VÝSTAVNÍ SLEVY – PŘEHLED GARÁŽÍ A PŘÍSŘEŠKŮ KLIKNĚTE ZDE

Naše přístřešky jsou v dřevěném provedení, z čehož okraje mohou být designově upravené tak, aby přístřešek v celkovém dojmu působil elegantně, vkusně a nápaditě. Masivní sloupky jsou výbornou oporou tohoto přístřešku a smrkové dřevo skvělou volbou pro tyto potřeby. Vaše vozidlo je tak chráněno před nepříznivými vlivy počasí. Naše carporty jsou přímo stvořené pro garážové stání, tento nový druh nachází stále více uplatnění. Firma Carprotwerk je důkazem toho, že nový způsob garážového stání se opravdu vyplatil. Spoustu lidí využívá těchto nabídek, tak proč ho nezkusíte i Vy.

NABÍDKA GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ
Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto

Tyto přístřešky mají navíc všestranné užití, dají se využít i při oslavách, večírcích, párty, aj. Stačí si vyjet s autem stranou a rázem je z přístřešku pěkná pergola, která umožní posezení s přáteli u kávy, čaje, ale i vína, drinku, aj.

Fantazii se meze nekladou a Vy tak můžete přístřešek využívat jak je libo. Zvlášť pokud jste příznivci grilování, atd. Nechte si do bezprostřední blízkosti vybudovat gril nebo udírnu. Využijte naší nabídky a možnosti podlahy k přístřešku, např. pokládka zámkové dlažby. Budete mít tak jistotu, že je vše hotovo a Vy můžete využít komplexních služeb a nemusíte shánět pokladače. Tento přístřešek je zajímavým, ale hlavně účelným doplňkem pro Vaši zahradu a obydlí. Pokud se zároveň rozhodnete i pro výstavbu zimní zahrady, máte vyhráno. Vaši zahradu s domem jistě nikdo nepřehlédne. Více na www.hotovedomy.cz

Jsme největší dodavatel garáží a přístřešků v ČR, stačí si jen vybrat

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky

Nejširší nabídka garáží a přístřešků v ČR www.Hotove-Garaze.cz

Pro více informací nás kontaktujte

Miroslav Zelený Miroslav Zelený Miroslav Zelený
604 698 697 604 698 697 604 698 697

Napište nám

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

NAŠE NABÍDKA PERGOL A ZASTŘEŠENÍ
Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady
NAŠE NABÍDKA ZÁMKOVÉ DLAŽBY
Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS