Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Garáže přístřešky zastřešení  Přístřešek Přístřešek

Přístřešek

Co si představíte pod pojmem „přístřešek“? Tak zcela jistě Vás napadne, že je to nějaká stříška, která chrání auto, materiál, zahradnické potřeby, aj. před navlhnutím, námrazou, ale i sluncem a ostrým denním světlem. Pronikněte s námi na našich stránkách do moderního světa nejrůznějších přístřešků a pozvěte své přátelé k Vám na zahradu a pochlubte se! S naší lákavou nabídka je jistě z čeho vybírat. Jen se stačí zamyslet k jakým účelům potřebujete přístřešek využít.

Nabízíme přístřešky pro auto klasické, které jsou vhodným nápaditým doplňkem místo klasické garáže, která Vám zabírá spoustu místa navíc je nemoderní. Nikdo si jí nevšimne, nikoho nenadchne. Podlehněte i Vy úplně novém trendu a kupte si přístřešek, který je nenáročný na údržbu a zároveň splní Vaše očekávání a rozsvítí oči celé Vaší rodině.

Záleží tedy na Vás, kolik peněz chcete do nového přístřešku na auto vložit. Základní cena se pohybuje od 50 000, pokud cenu dvojnásobně navýšíme dostaneme se na opravdu luxusní přístřešky, které se nazývají carport.

Pokud zůstaneme níže, naše nabídka standardních přístřešků je samozřejmě volbou, která plní zejména účel, za kterým byla pořízena. Uskladní a schová Vaše věci, auto před nepříznivým počasím, aj. Luxusnější přístřešky Vás překvapí dokonalým designem, kvalitním smrkovým dřevem, masivními sloupky, krokvemi, aj. Zároveň všestranné užití carportu ocení i Vaše přátelé. Přístřešek se může rázem proměnit v pergolu, pokud popojedete s vaším vozem a vy si můžete s přáteli užívat pohodu a relaxaci v letních dnech.

Sestava přístřešků je velice jednoduchá a s naší montáží naprosto dokonalá. Propracovaná v každém detailu, kde se snoubí elegance a vytříbený vkus ladící k Vašemu domu.

Nabídka garážových stání je velmi široká. Přístřešek tak může být zhotoven z materiálů, jako je dřevo, ocel nebo hliník. Mezi nejpopulárnější pak patří dřevěné garážové stání. Od použitého materiálu, vzhledu a velikosti stání, které může být uzpůsobeno pro jedno, ale také více aut, se následně odvíjí jeho cena.

Kvalitní přístřešek na auto, tak můžete pořídit již cca. za cenu 30 000 Kč-70 000 Kč. K dostání jsou samozřejmě i levnější varianty. Nižší ceně však velmi často odpovídá i kvalita stání a zvýšené nároky na údržbu, která vyžaduje nemalé investice. Pokud však přistoupíte k volbě dražšího řešení od osvědčeného výrobce, budete těchto starostí ušetřeni a získáte přístřešek, který vyžaduje téměř nulovou údržbu.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS