Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Montované garáže  Montované plechové garáže  Garáž Garáže

Garáže

Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto

Potřebujete k Vašemu novému bydlení garáž, ale stále přemýšlíte jakou zvolit a nevíte? Z naší široké nabídky si určitě vyberete tu pravou pro Vás. Naše garáže jsou kvalitní, osvědčené a vyhovují všem zákazníkům. Záruka 10 let a více Vás nadchne a naše komplexní služby také. Od koho jiného nakupovat než přímo od největšího dodavatele ČR a SK. Naše garáže jsou cenově dostupné pro každého a odvíjí se od typu pořízené garáže v příznivých cenových relacích. Navíc jsou vzhledné, plně funkční a účelné.

Ať si vyberete garáž plechovou, betonovou, dřevěnou, vše je s rychlým dodáním a Vy nemusíte čekat na složitou výstavbu. Naše garáže se pyšní rychlou montáží, kvalitou značek – Siebau Raumsysteme, Rekers, Wojstal, aj. Úplnou akční novinkou je naše plechová garáž Wojstal, která je polské kvality se značnými úspěchy u zákazníků. Chtěli byste i Vy takovou plně funkční garáž? Její plochá střecha se spádem vzad zaručí, že se na střeše nebude usazovat voda, aj. Dvoukřídlá brána Vám zajistí, že Vaš nová garáž bude vypadat krásně, elegantně, ale i funkčně. Využijte doplňkových služeb, kde Vám nabízíme různé varianty řešení garážových vrat, oken, betonových desek dlažby.

Betonové garáže jsou zase dobré svou pevnou základnou, kterou jen tak něco nepoloží. Jsou bezpečné, jak pro parkování auta, tak pro uskladnění věcí, vše lze dodat na míru. Využijte možnosti jedno, dvojgaráže nebo řadových garáží. Akční nabídky se pohybují kolem 100 000 Kč.

Potřebujete rychle vyřešit parkování pro Vaše auto, využijte možnosti dřevěné garáže, která je opravdovým módním hitem. Vaše vozidlo je chráněno před nepříjemnými vnějšími vlivy a Vy si můžete užívat prostoru i jinak. Vhodné i pro zahradní párty, narozeninové oslavy, aj. Více se dozvíte na našich stránkách www.hotovedomy.cz , které jsou plné zajímavých dalších informacích.

Montované garáže jsou nabízeny v mnoha designových i rozměrových provedeních. Je tak možné pořídit garáž se stáním pro jedno auto, nebo rovnou dvojgaráž. Vybrat mezi sedlovou nebo plochou střechou či sekčními a výklopnými vraty. Volba garáže, se tak odvíjí pouze podle Vašich potřeb, vkusu a možností, a to jak finančních tak prostorových. Velkým plusem těchto garáží jsou téměř nulové nároky na údržbu a dlouhá životnost.

Na Českém a slovenském trhu je celá řada prodejců a výrobců plechových garáží. Montované garáže prvotřídní kvality vyrábí například německá společnost Siebau, jejíž garážový systém je možno zakoupit u Naší společnosti Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS