Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Přístřešky na auto Carport

Carport

Přístřešky na auto rozdělujeme do těchto kategorií:

DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY

Co je to Carport , proč si vybrat právě hliníkový?

Toto označení se používá pro moderní přístřešky na auto, jejichž obliba rok od roku roste, protože zajistí auto stejně kvalitní ochranu před rozmary počasí jako garáž, ale přitom jsou výrazně levnější. Zaujmou atraktivním designem a můžete je současně používat i jako pergolu.

V našem sortimentu najdete různé přístřešky na auto ze dřeva i kovu v různých cenových relacích, takže si jednoduše vyberete přesně takový model, jaký vyhovuje vašim potřebám – ať už pro 1 až 3 vozy nebo rovnou výstavbu řadového krytého stání s desítkami parkovacích míst.

Nejžádanější carporty

Designové hliníkové carporty One Trade® však patří k nejoblíbenějším. Jsou stylové, praktické a odolné zároveň. Jako jediné mají certifikaci TÜV a záruku rovných 10 let. Několik samostatných modelů snadno spojíte do sestavy. Sami si vyberete odstín hliníkové konstrukce i téměř nerozbitné polykarbonátové krytiny se 100% UV filtrem a optimální propustností světla.

Další podrobnosti a kompletní přehled modelových řad těchto hliníkových carportů.

Video – hurikán v Japonsku o síle přes 190 km/hod., přístřešek vydržel extrémní podmínky bez poškození!

Odolnost japonských přístřešků One Trade

Nabídka garážových stání je velmi široká. Přístřešek tak může být zhotoven z materiálů, jako je dřevo, ocel nebo hliník. Mezi nejpopulárnější pak patří dřevěné garážové stání. Od použitého materiálu, vzhledu a velikosti stání, které může být uzpůsobeno pro jedno, ale také více aut, se následně odvíjí jeho cena.

Kvalitní přístřešek na auto, tak můžete pořídit již cca. za cenu 30 000 Kč-70 000 Kč. K dostání jsou samozřejmě i levnější varianty. Nižší ceně však velmi často odpovídá i kvalita stání a zvýšené nároky na údržbu, která vyžaduje nemalé investice. Pokud však přistoupíte k volbě dražšího řešení od osvědčeného výrobce, budete těchto starostí ušetřeni a získáte přístřešek, který vyžaduje téměř nulovou údržbu.

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS