Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Přístřešky na auto  Moderní přístřešky na auto Přístřešek na dřevo

Přístřešek na dřevo

¨

Aby dřevo rychleji schlo a lépe topilo…

Cena fosilních paliv se v posledních letech zvýšila. A s jistotou lze říci, že poroste i v budoucnu. Proto se stále více domácností rozhoduje pro vytápění dřevem. Dřevo je ekologicky i ekonomicky výhodnější, jedná se totiž o obnovitelný zdroj. Tomu, pak odpovídá i jeho nižší cena. Nezřídka lze dřevo získat dokonce zadarmo, čímž jeho výhodnost v poměru náklady/výkon ještě stoupá.

Pokud však chceme, aby bylo topení dřevem dostatečně efektivní, je potřeba, aby bylo zbaveno nežádoucích nečistot, ale především suché. Tím docílíme zvýšení výhřevnosti.

Z tohoto důvodu je důležité dřevo správně uskladnit. K tomuto účelu nejlépe poslouží přístřešek na dřevo, který dříví ochrání před deštěm, sněhem atd., čímž mu umožní dokonale proschnout.

Velké oblibě se těší například plechové přístřešky na dřevo, které vynikají svou odolností, neotřelým designem, a také téměř nulovými nároky na údržbu. Ale i plachtové dřevníky, v nichž dřevo schne až 2× rychleji než při skladování venku.

Pro snadný přesun dřeva z přístřešku ke kotli potom slouží praktické ruční vozíky na dřevo. Prodejem přístřešků na dřevo se zabývá i Naše společnost Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí celou řadu dalších kvalitních produktů a služeb. Zájemci mohou využít návštěvy ukázkového centra a nabízené produkty si před případnou koupí nejdříve důkladně prohlédnout – ukázkové centrum

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Popis.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS