Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Přístřešky na auto Přístřešek na auto

Přístřešek na auto

Přístřešek na auto se stal skutečným trendem v dnešním světě moderních technologií a nejrůznějších postupů.

Proto při výrobě a montáži postupujeme stejným způsobem, aby byli všichni zákazníci společnosti Hotové domy na 100 % spokojení s odvedenou prací a zakoupenou pergolou, přístřeškem a auto… .

Pracují u nás odborníci, kteří Vám poradí, jak ve vašem případě postupovat, podle čeho a jak přístřešek vybrat, jak by měl vypadat a podobně.

Pokud se chcete například do stavby takového přístřešku na auto pustit sami, směle do toho. Práce svépomocí je pro kutily velmi příznačná, ale pokud se na to necítíte – jsme tu pro vás a budeme rádi, když využijete naší poradenské činnosti nebo rovnou celé práce .

Na ceně se domluvíme předem, kalkulace jsou přesné – žádné vícepráce a podobné nepříjemnosti. Vždy přesně víte, kolik vás bude co stát, ale i jaký bude průběh výstavby – na vaší zahradě, u domu nebo kdekoliv jinde, kde má přístřešek stát, vše pečlivě vyměříme a společně dohodneme.

Což je velká výhoda zejména proto, že v případě stavby a dalších svépomocných prací se často stává, že je pro daný účel zvolen nevyhovující materiál, nepřesné rozměry, nevhodné prostory, aj.

Naštěstí se všem těm to nepříjemnostem jednoduše vyhnete tím, že svěříte práci zkušeným odborníkům s dlouholetými zkušenostmi v oboru, kteří za každých okolností vědí, co a jak. Takže mohou garantovat profesionálně odvedenou práci.

Jaké přístřešky na auto u nás najdete?

  • Moderní ocelové přístřešky na auto s plochou střechou
  • Designové hliníkové přístřešky na auto
  • Dřevěné přístřešky na míru
  • Levné carporty z hliníku k montáži svépomocí

Desítky modelů, rozměrů a široký výběr doplňkového příslušenství a možností přizpůsobení podle vlastních představ, jsou samozřejmostí .

Chcete bezpečné a moderní kryté stání pro vaše auto, nebo pergolu k posezení s přáteli? Kontaktujte nás.

Moderní vzhled

  • Přístřešky na auto mají originální design ladící s každou architekturou a okolním prostředím. Zároveň se jedná o vhodnou náhradu za chybějící pergolu…

Nulová údržba a dlouhá životnost

  • Hliníkové a ocelové přístřešky na auto jsou navíc téměř 100% bezúdržbové a mají i více než čtvrt století dlouhou životnost. Nemusíte tedy ztrácet čas ani investovat peníze do údržby, přitom máte jistotu, že poskytnou automobilu ochranu na dlouhá léta. A uchovají si dlouhotrvající atraktivní vzhled.

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS