Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Ploty a oplocení na klíč  Pletivové ploty Stavba plotu - drátěný plot

Stavba plotu – drátěný plot

Vyznačíme trasu plotu a vyměříme rozestupy sloupků. Do rohů instalujeme vzpěry. Pokračujeme vyhloubením díry pro sloupky, které po usazení na místo zalijeme betonem.

Následně umístíme ve vrchní, střední a spodní části nosné dráty. K prvnímu sloupku je drát připevněn vícenásobným ovinutím. Na poslední sloupek nainstalujeme napínák, do kterého drát vložíme a nakonec dostatečně vypneme.

Poté přistoupíme k zavěšení pletiva. Tou za pomoci vázacího drátu upevníme k prvnímu sloupku. Pletivo postupně rozvineme a připevníme k vrchnímu a spodnímu nosnému drátu. Jakmile dojdeme k poslednímu sloupku, opět upevníme pletivo vázacím drátkem.

Nechcete-li se zabývat stavbou plotu svépomocí, můžete si nechat od společnosti Hotové domy s.r.o., nechat postavit plot na klíč a ušetřit si tak svůj čas i námahu. A navíc získáte jistotu, že bude plot postaven zkušenými odborníky, kteří zaručí jeho kvalitu – www.hotovedomy.cz.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS