Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stínící technika Markýzy

Markýzy

V letních měsících trávíme venku podstatně více času, než jindy. Slunce a teplo, totiž nabízí mnoho možností, jak jej využít. Řada z nás s oblibou relaxuje na terase, popíjí při tom kávu nebo klábosí s přáteli, či rodinou. Mnohdy se takovéto posezení protáhne i na několik hodin. Příliš horké počasí, jej však může občas znepříjemnit nebo dokonce způsobit úpal. V takové chvíli pak nejvíce uvítáme stín, což však mnohdy znamená přesun dovnitř domu a přerušení zajímavé konverzace, nebo jiné činnosti.

Tomu se však lze jednoduše vyhnout pořízením markýzy, která vytvoří příjemné a stinné místo, kde můžeme nerušeně pobývat bez ohledu na to, jakým směrem, a jak intenzivně právě slunce svítí.

Její výběr se odvíjí především o velikosti plochy, kterou chceme zastínit. Obecně platí, že markýza by měla tento prostor rozměrově mírně přesahovat, aby bylo stínění co nejefektivnější. Cena markýzy je závislá na provedení, které dělíme podle typu konstrukce nebo ramen. V případě konstrukce rozlišujeme otevřené markýzy, markýzy bez nebo s nosným profilem, polokazetové a kazetové markýzy. Ramena pak dělíme na sklopná nebo výsuvná. Každé řešení má svá pro a proti, takže je dobré je před výběrem pečlivě zvážit.

NABÍDKA STÍNÍCÍ TECHNIKY
Markýzy Markýzy Markýzy Markýzy

Manipulovat s markýzou lze jak ručně, tak elektronicky, tedy za pomoci dálkového ovládání anebo vypínače. Nejmodernější markýzy disponují i takovými prvky, jako automatické vysunutí a zatažení plachty podle času, slunce nebo intenzity větru.Prodejem a montáží markýz se zabývá řada firem. Mezi nimi i společnost Hotové domy s.r.o., která v tomto patří mezi špičku a disponuje množstvím kvalitních referencí a spokojených klientů – www.hotovedomy.cz

Markýzy jsou efektivním a estetickým řešením v rámci naší specializace na stínící techniku. Venkovní markýzy dodáváme na terasy, balkóny, předzahrádky či jako zastínění výloh obchodů. Venkovní výsuvné markýzy poskytují Vašemu bydlení dokonalý designový prvek a také záruku kvalitního zastínění a zastřešení.

V rámci naší nabídky můžete vybírat z těchto druhů markýz:

  • markýza Azur
  • markýza Casabox
  • markýza Selekt
Markýza Azur

Venkovní markýza Azur je markýza na principu kloubových ramen, která jsou uchycena na nosném profilu. Potahová látka pro tuto markýzu je vyrobena ze 100% akrylového vlákna a vyznačuje se tudíž dlouhou životností a stálostí barev. Markýza Azur je ovládána klikou nebo motorem.

Markýza Casabox

Markýza Casabox je založena na principu kazetové clony, kdy látka je ukryta v kastli, která je instalována na stěnu či strop. Díky tomuto systému je látka nadstandartně chráněna a tudíž disponuje prodlouženou životností.

Markýza Selekt

Markýza Selekt je univerzální markýzou pro zastínění domů, zahrádek, teras a posezení. Markýzu Selekt můžete také použít i pro vertikální zastínění do výšky 120 cm.

V případě vašeho zájmu o venkovní markýzy nás kontaktujte a rádi Vám vypracujeme nabídku, cenovou kalkulaci a rezervaci montážních termínů pro dodávku venkovních markýz.

Pro montáž venkovních markýz poskytujeme garanci na 100% záruku kvality práce a vstřícnosti montážního týmu!

Shlédněte naší nabídku v oblasti přístřešků na auto

Pro více informací o venkovních roletách prosím kontaktujte:

Milan Švorc
svorc@hotovedomy.cz
tel.: 773 834 112

Přístřešky k RD rozdělujeme do těchto kategorií

NAŠE NABÍDKA PERGOL A ZASTŘEŠENÍ
Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady
NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky


Markýza

Venkovní markýzy pro zastínění vaší terasy nebo balkónu

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS