Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stínící technika Venkovní rolety

Venkovní rolety

NABÍDKA STÍNÍCÍ TECHNIKY
Markýzy Markýzy Markýzy Markýzy

Rolety jsou moderní a populární stínící technikou, jejichž úkolem je ochránit interiér před slunečními paprsky, a tak v něm udržet stálou teplotu, což oceníte zejména v horkých letních dnech. Za chladného počasí, pak pomáhají zamezit proniknutí chladu dovnitř objektu. Poskytují tedy jistou míru izolace a snižují náklady na energie. A jaké jsou jejich další výhody? Rolety mají rovněž dobré zvukotěsné vlastnosti. Neprůzvučnost se pohybuje mezi 8 až 12 dB, takže bydlíte-li v hlučném prostředí, kde Vás neustále obtěžují hlasité okolní zvuky, je použití rolet velmi příhodné.

Rolety se také postarají o Vaše maximální soukromí a bezpečnost. Jejich zatažením, totiž jednoduše zabráníte tomu, aby mohl kdokoliv zvenčí nahlédnout do interiéru, a sledovat tak, co právě děláte. Velkou zásluhou mohou mít i na ochraně majetku. Venkovní rolety totiž svou odolností proti poškození a použití hrubé síly. Pro potencionální zloděje, se tak při pokusu o vloupání stávají nepříjemnou překážkou.

Co se nabídky provedení týče, nalezneme na trhu celou řadu barevných a rozměrových, či užitných variant rolet. Včetně možnosti volby typu lamel a ovládání. Obsluha může být jak manuální, nejčastěji za pomoci šňůrky nebo elektronická, kdy lze vybrat mezi dálkovým ovládáním nebo vypínačem. Případně použít jejich kombinaci.

Od výše uvedených parametrů se následně odvíjí i cena rolety. Běžně se její výše pohybuje v rozmezí 1500 – 3000 Kč+/m2. Venkovní rolety naleznete například v nabídce společnosti Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí celou řadu dalších produktů a služeb – www.hotovedomy.cz

Venkovní předokenní rolety, nadokenní rolety nebo rolety do překladů Heluz – dodává firma Hotové domy s.r.o. Specializujeme se na dodávku rolet do oken panelových domů, bytových domů a průmyslových a firemních objektů. Naše firma dodává rolety nejznámější české značky, u které jsme schopni garantovat dlouhodobou kvalitu a záruční servis – jedná se o renomovanou značku Alurol.

Rolety hliníkové nebo plastové od firmy Alurol jsou ideálním řešením pro zastínění Vašich oken a nedílnou součástí stínící techniky s důrazem na vysokou kvalitu a dlouhodobou užitnou hodnotu.

Dodáváme tyto tři druhy venkovních rolet:

Rolety do překladů Heluz Rolety do překladů Heluz Rolety do překladů Heluz

Výhody venkovních rolet:

  • úspora tepelné energie
  • zastínění a ochlazení interiéru
  • ochrana proti vloupání
  • zvuková ochrana
  • vyrobeno z hliníku – bezúdržbový materiál
  • odolnost vůči povětrnostním vlivům

Další využití venkovních rolet:

Venkovní rolety Alurol se dají také využít jako venkovní rolety do dřevostaveb, rolety do nástaveb automobilů nebo jako rolety do interiérů.

NA HobbyTec.cz nyní najdete také stínící rolety k pergolám a další stínící techniku

Shlédněte naší nabídku v oblasti přístřešků na auto

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky

Přístřešky k RD rozdělujeme do těchto kategorií

NAŠE NABÍDKA PERGOL A ZASTŘEŠENÍ
Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady

Pro více informací o venkovních roletách prosím kontaktujte:

Milan Švorc
svorc@hotovedomy.cz
tel.: 773 834 112
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS