Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stínící technika Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Léto je pro většinu z nás nejkrásnějším ročním obdobím, jako stvořeným pro dovolenou, výlety nebo posezení s rodinou a přáteli na zahradě a podobně. Špatné počasí nám však může takto trávené chvíle značně znepříjemnit. Totéž však platí o všudypřítomném hmyzu, jako jsou vosy, včely, mouchy nebo mravenci. Každý už jistě zažil nejedno bodnutí, kousnutí nebo hmyz na jídle, a také nespočet neúspěšných pokusů jej z jídla, či naši blízkosti odehnat. Jistě uznáte, že se nejedná o nic pěkného.

Naštěstí však tomuto problému lze jednoduše a účinně zabránit. A to bez použití všemožných repelentů. Řešením jsou sítě proti hmyzu, které Vás před dotěrným hmyzem ochrání kdekoliv a kdykoliv. Na trhu jsou dostupné jak okenní sítě, tak i dveřní či závěsné sítě v celé řadě rozměrů. Na výběr jsou pak dvě barevné varianty – bílá a černá. Bílá barva je částečně neprůhledná, takže se hodí zejména do přízemních bytů. Černá je přesným opakem, je totiž dokonale průhledná, takže umožňuje skvělý výhled a téměř si jí nevšimnete.

NABÍDKA STÍNÍCÍ TECHNIKY
Markýzy Markýzy Markýzy Markýzy

Dále je můžeme rozdělit na nalepovací sítě proti hmyzu a pevné sítě s rámy. Záleží jen na Vás, jakému provedení dáte přednost. První varianta je levnější a jednoduchá na aplikaci. Rámové sítě proti hmyzu však působí lepším dojmem. Doba životnosti se při správném zacházení a pravidelné údržbě počítá i na desítky let. Takže se hmyzu zbavíte na opravdu dlouho.

Realizací sítí proti hmyzu do oken a dveří se zabývá řada firem. Mezi nimi i  Hotové domy s.r.o., která má nejen v tomto oboru mnoho zkušeností a kvalitních referencí – www.hotovedomy.cz

Sítě proti hmyzu do různých druhů a rozměrů oken dodává naše firma Hotovedomy s.r.o. se zárukou na montážní práce. Dodáváme sítě proti hmyzu pouze od výrobců, kteří mají garantovanou vysokou kvalitu materiálu a vynikají dlouhodobou užitnou hodnotou.

Sítě proti hmyzu do oken:

Sítě do oken proti hmyzu dodáváme do všech bytových a panelových domů a dalších komerčních objektů. Máte-li zájem o sítě proti hmyzu, kontaktujte nás a vyžádejte druhový návrhy sítě proti hmyzu. Následně u vás provedeme zaměření okna, aby síť proti hmyzu byla osazena s maximální přesností.

Sítě proti hmyzu do dveří:

Kromě sítí proti hmyzu do oken nabízíme také dveřní sítě proti hmyzu, které mohou být křídlové nebo posuvné.

Péče o sítě proti hmyzu:

Péče o sítě je nenáročná – sítě proti hmyzu stačí umýt proudem vody a očistit od pavučin či jiných nečistot.

Sítě proti hmyzu do oken a dveří mohou být samozřejmě i součástí objednávky plastových, hliníkových nebo dřevěných oken. V takovém případě bude možné sítě instalovat ihned po osazení oken.

Shlédněte naší nabídku v oblasti přístřešků na auto

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky

Přístřešky k RD rozdělujeme do těchto kategorií

NAŠE NABÍDKA PERGOL A ZASTŘEŠENÍ
Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady

Pro více informací o venkovních roletách prosím kontaktujte:

Milan Švorc
svorc@hotovedomy.cz
tel.: 773 834 112

Ukázky realizací sítí proti hmyzu do oken a dveří:

Potřebujete sítě proti hmyzu i do přístřešku? – Screenové rolety pro pergoly


Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu vás ochrání před dotěrným hmyzem.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS