Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stínící technika Žaluzie

Žaluzie

Žaluzie spadají do kategorie stínící techniky. Jejich hlavním účelem, je tak účinné stínění, tedy zamezení průniku světla z venku do interiéru. Rovněž může posloužit jako ochrana před zraky cizích lidí nebo vkusný designový doplněk. Podle toho, také postupujeme při výběru.

Jak vybrat žaluzie? Především podle typu a rozměru okna, kde mají být umístěny a celkové vhodnosti ke zbytku domu, bytu atd. Dosáhneme tak celistvého vzhledu objektu. Dalším stěžejním kritériem je volba materiálu, od něhož se odvíjí výsledná cena žaluzie. K dostání jsou PVC, látkové, dřevěné nebo hliníkové žaluzie. Dále můžeme žaluzie rozdělit na interiérové, exteriérové, horizontální a vertikální. Horizontální provedení je vhodné především k použití do plastových oken a eurooken. S vertikálním řešením, se zase nejčastěji setkáme v kancelářích.

NABÍDKA STÍNÍCÍ TECHNIKY
Markýzy Markýzy Markýzy Markýzy

Způsoby ovládání jsou dvojí – elektronické nebo manuální. To, jaké ovládání upřednostníme, pak záleží na osobních požadavcích na jednoduchost a komfortnost obsluhy.

Design – poslední bod výběru žaluzií. A nejspíše i nejdůležitější. Nezřídka totiž bývá upřednostňován před cenou. V tomto směru je opravdu z čeho vybírat. Barevných odstínů a vzorů je nespočet. Zejména pak v případě látkových žaluzií. Prodejců a výrobců žaluzií je celá řada. Mezi největší na trhu, patří např. společnost Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí i ostatní typy stínících systémů, ale i celou škálu dalších produktů a služebwww.hotovedomy.cz

V rámci rozšiřování služeb pro naše zákazníky nabízíme montáž a dodávku různých druhů žaluzií na klíč. Žaluzie montujeme v rodinných domech, bytových domech, kancelářích a dalších firemních i soukromých objektech.

Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie

Jak vybrat žaluzie?

Žaluzie nejsou jen užitečným, ale i moderním a stylovým doplňkem domácnosti nebo kanceláře. Jejich výběr ovšem není snadný. Proto přinášíme několik tipů, které Vám volbu správných žaluzií mohou usnadnit.

Typy žaluzií?

Za první kritérium pro výběr se dá označit typ žaluzií. Máme dva základní druhy, horizontální a vertikální, přičemž každý z nich je vhodný pro jiné užití. Horizontální žaluzie se používají převážně do plastových oken a eurooken, kdežto vertikální žaluzie v kancelářích a na velkých plochách, případně u atypicky řešených oken.

Nejpopulárnější žaluzie

Dále se lze řídit materiálem, z něhož jsou žaluzie vyrobeny. Patří zde hliník, dřevo, PVC či látka. Momentálně jsou nejpopulárnější žaluzie z hliníku, ale stále větší oblibě se těší i bambus, který je velmi odolný vůči poškození, což je rozhodně plus.

Pokud máte jasno ve věcech, jako je typ a materiál žaluzií, můžete vybírat na základě ovládání. Na výběr je mezi běžným manuálním nebo automatickým ovládáním. Neuškodí se zamyslet ani nad nároky na údržbu.

Design žaluzií

Dalším bodem je design, kterému bývá často věnována největší pozornost. Na trhu jsou doslova kvanta žaluzií v nejrůznějších barvách a vzorech, což platí především u látkových žaluzií, proto si volba designu vyžádá více času. Navíc je třeba zohlednit to, jak žaluzie zapadají do celkového vzhledu místnosti. A fakt, že se jedná o věc, která vydrží i několik let a předpokládá se, že ji nebudete pravidelně měnit, takže byste měli při výběru myslet i na to, že Vás mohou nevhodně zvolené žaluzie časem omrzet, čemuž je lepší předejít ještě před pořízením.

Naše nabídka obsahuje:

 • horizontální žaluzie
 • vertikální žaluzie
 • vnitřní žaluzie
 • venkovní (předokenní) žaluzie

Podle typu okna si můžete vybrat žaluzie:

 • žaluzie do plastových oken
 • žaluzie do dřevěných oken
 • žaluzie do hliníkových oken
 • žaluzie do střešních oken

Podle druhu materiálu, z kterého jsou žaluzie vyrobeny, nabídka žaluzií:

 • hliníkové žaluzie
 • dřevěné žaluzie s bambusovou lamelou
 • látkové žaluzie (vertikální)
 • PVC žaluzie (vertikální)

Všechny druhy žaluzií dodáváme v široké škále barevných provedení (dřevěné žaluzie v 5 barevných odstínech imitace dřeva, ostatní až v 59-ti barevných odstínech).

Pro více informací o venkovních roletách prosím kontaktujte:

Milan Švorc
svorc@hotovedomy.cz
tel.: 773 834 112

Ostatní stínící technika na HobbyTec.cz

Shlédněte také naší další nabídku

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky
NAŠE NABÍDKA PERGOL A ZASTŘEŠENÍ
Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady
NAŠE NABÍDKA ZÁMKOVÉ DLAŽBY
Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS